BROTHER

BROTHER-HL-L8360CDW RENKLİ LAZER DUBLEX NETWORK WİFİ NFC OKUYUCU YAZICI - A4 - 31 SAYFA RENKLİ - 31 SAYFA SİYAH BEYAZ BASKI HIZI

0 Yorum | Yorum Ekle
Güvenli Alışveriş
Taksit İmkanı
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BROTHER-HL-L8360CDW Renkli Lazer Dubleks Network Wifi Nfc Okuyucu Yazıcı


  Brother L8360 Renkli lazer yazıcı işiniz için iyi bir teknoloji partneri olmak isteriz ve biliriz ki, başarılı bir baskı altyapısı için güvenilirlik, esneklik, uygun maliyetlilik ve her şeyden öte baskı kalitesi çok önemlidir. Tüm bu özellikler bütün kullanıcıların verimliliğine ve üretkenliğine katkı sağlamalıdır.

  Yüksek hacimli baskılar almak isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanmış olan Brother L8360 yeni renkli lazer yazıcı serisi yüksek kapasiteli toner seçenekleri ile en ucuz fiyat maliyeti ile maliyetleri düşürdüğü gibi yüksek baskı ve tarama hızı ile güvenli kullanım sağlar. Gelişmiş güvenlik özelliklerine ek olarak, akıllı mobil bağlantı ve farklı kağıt çekmecesi opsiyonları ile ofisinizdeki en zorlu baskı işlerinin bile üstesinden gelir.

  Güvenilirlik ve Verimlilik Sunar. Brother L8360 Yazıcı ile

  Brother'ın yeni renkli lazer serisi iş yerlerinde ihtiyaç duyulan tüm özellikleri karşılamak için tasarlanmıştır.

  İşiniz İçin Önemli Olan Verileri Koruyun

  Brother L8360 Yeni renkli lazer ürün yelpazesinin gelişmiş güvenlik özellikleri, baskı altyapınızın kontrolünü her zaman elinizde tutmanızı sağlar. Güvenli fonksiyon kilidi ve kullanıcı kimlik doğrulaması gibi özelliklerle cihazın bazı fonksiyonlarına erişimi şifre ile kısıtlayarak veri güvenliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca, NFC kart okuyucu sayesinde kullanıcılar çıktılarını istedikleri yazıcıdan pin kodu veya kimlik kartı ile alabilirler.

  Her kullanıcı için baskı kotası belirleyip maliyetleri yönetebilmenize ve ani cihaz arızalarını anında bildirme özelliği ile işinizin kesintiye uğramasını engellemenize yardımcı olan BR Admin Profesyonel Yazılımı ile baskı alt yapınızı denetleyebilirsiniz.

  Brother ile Kişiselleştirilmiş Çözümler

  Her müşteri benzersizdir, bu yüzden Brother Özel Çözüm Merkezi (SSC), Brother ürünlerinin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesini sağlar. Alanında uzman mühendislerimiz ve iş analistlerimizden destek alarak sizinle en iyi çözümü tasarlarız. Web tabanlı bir hizmet platformu olan Brother Çözüm Arayüzü (BSI), yazılım geliştiricilerinin kolayca özelleştirilmiş çözümler oluşturmasına olanak tanır.

  Üstün Performansı İle Sorunsuz Baskı Deneyimi Gelişmiş Kağıt Yönetimi

  İşiniz gelişip ihtiyaçlarınız arttıkça, renkli lazer yazıcınızın kağıt işleme özellikleri de bu ihtiyaçları karşılamak için doğru oranda gelişmelidir. Yeni Brother renkli lazer yazıcılara, bazı özel baskılarınız için kalın ve farklı boyutlardaki kağıtları çok amaçlı çekmeceden kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca kağıt yükleme seçeneklerini iki farklı şekilde geliştirebilirsiniz: hacimli baskı ihtiyaçlarınız için kule çekmece seçeneği ile 2.380* sayfa yükleme kapasitesi elde edebilir veya 250 ve 500 sayfalık ek çekmece seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  Renkli Baskı Maliyetini Düşürün

  Baskı maliyetlerinin iş yerlerinde ciddi bütçe sıkıntıları oluşturduğunun farkındayız. Yeni Brother renkli lazer yazıcıların 6.500 sayfa yüksek kapasiteli toner seçenekleri sayesinde renkli ve siyah baskıda sayfa başı maliyet ciddi oranda düşmektedir. Üstelik güvenebileceğiniz sağlamlıktaki kalite ve uzun ömürlü cihaz parçaları sayesinde toplam sahip olma maliyeti de aynı şekilde düşer.

  Brother  L8360 yazıcı orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş ,Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş, en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir. Brother L8360 orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz. Brother L8360  yazıcı orjinal renkli, siyah toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve Brother toner, kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat ve uzun ömür ve düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

  Mobil Uyumluluk & Esnek Kullanım Özellikleri

  Brother iPrint & Scan, Apple AirPrint, Mopria ve Google Cloud Print aracılığı ile herhangi bir mobil cihaz üzerinden kablosuz baskı alarak gerçek mobil entegrasyon deneyimi yaşarsınız. Üstelik kopya ve fakslarınızı ön İzleme yapabilir veya buluta kaydedebilirsiniz. Brother Bulut Uygulamaları ile gücünüze güç katın. Bu ücretsiz yenilikçi uygulamalar paketi, internet bağlantısı olan belirli Brother makinelerinde doküman oluşturmanıza, düzenlemenize ve dönüştürmenize izin verir.

  En Zorlu İşler İçin Üst Düzey Baskı Çözümleri

  Yeni Brother renkli lazer yazıcı serisi, düşük toplam sahip olma maliyeti, gelişmiş güvenlik ve verimlilik arttırıcı özellikler arayan ve yüksek baskı ihtiyacı olan orta ölçekli çalışma grupları için mükemmel bir seçimdir.

  Temel Teknik Özellikler

  FONKSİYONLAR

  Yazdırma

  YAZICI TİPİ

   Renkli Lazer

  BOYUTLARI (G-D-Y)

  617 mm x 558 mm x 521 mm

  YAZDIRMA HIZI

  31/33 ppm’ye kadar (A4/LTR)

  KAĞIT TİPİ

  Düz Kağıt, Antetli, Renkli Kağıt, İnce Kağıt, Geridönüşüm Kağıt, Kalın Kağıt

  KAĞIT BOYUTU

  Plain Paper, Letterhead, Colored Paper, Thin Paper, Recycled Paper

  MAKSİMUM KAĞIT KAPASİTESİ

  250 sayfaya kadar (80 g/m2)

  GARANTİ

  2 yıl servis garantisi

  Yazdırma: Çözünürlük

  2400 x 600 dpi’ye kadar

  Yazdırma Ortamı

  ÇİFT TARAFLI - KAĞIT TİPİ

  Düz Kağıt, Antetli, Renkli Kağıt, İnce Kağıt, Geridönüşüm Kağıt

  ÇİFT TARAFLI - KAĞIT BOYUTU

  A4

  KAĞIT TEPSİSİ 

  250 sayfaya kadar (80 g/m2)

  ÇOK AMAÇLI TEPSİ

  50 sayfa

  SİYAH-BEYAZ

  Evet

  KOPYALAMA GENİŞLİĞİ

  A4 (ADF/FB): 204 mm LTR (ADF/FB): 210 mm

  ÇOKLU KOPYA

  99 sayfaya kadar istifler/tasnifler

  Bağlantı

  USB

  Yüksek Hızlı USB 2.0

  Lan

  10Base-T/100Base-TX/1000Base-T

  KABLOSUZ LAN

  IEEE 802.11b/g/n (Infrastructure mode/Ad-hoc mode) IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct™)

  Desteklenen İşletim Sistemi

  WİNDOWS® İŞLETİM SİSTEMİ

  Server 2008 (Network only), Server 2008 R2 (Network only), 7, 8, 8.1, Server 2012 (Network only), Server 2012 R2 (Network only), 10, Server 2016 (Network only)

  MAC İŞLETİM SİSTEMİ

  macOS v10.10.5, v10.11.

  BELLEK KAPASİTESİ

  512MB

   

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.