OKI

OKI 09006144 C650dn RENKLİ NETWORK YAZICI - A4 - 35 SAYFA RENKLİ - 35 SAYFA SİYAH BEYAZ BASKI HIZI

0 Yorum | Yorum Ekle
17.490,00 TL + KDV
Fiyat
:
530,00$ + KDV
KDV Dahil
:
636,00$
TL Fiyatı
:
17.490,00 + KDV
KDV Dahil
:
20.988,00
Havale İle
:
20.568,24
Stokta var
OKI Türkiyenin resmi ithalat ettiği üründür.
Güvenli Alışveriş
Taksit İmkanı
Untitled-1.jpg (81 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  

  OKI C650dn Renkli Lazer Yazıcısı Üretkenlik ve bağlanabilirlik: Yüksek üretkenlik ve sorunsuz bağlantı


  Süper kompakt OKI C650 renkli yazıcı yüksek performans bekleyebilirsiniz. Yüksek performanslı, dünyanın en küçük A4 renkli yazıcısı olan OKI C650, yazıcı yer sınırlamaları bulunan işletmeler için idealdir. Bir yazıcıdan hem kaliteli baskı hem işletme maliyeti verimliliği hem de hız beklendiğinde kompakt yazıcılar genelde bu niteliklerin en az birinden ödün verir. OKI C650, renkli yazıcı rakipsiz medya işleme yetenekleri ve eşsiz maliyet verimliliği dahil, bir çalışma grubu cihazından beklenen en iyi özellikleri OKI C650 A4 renkli masaüstü yazıcı biçiminde sunarak bu nitelikleri ödün vermeden karşılıyor.

  Her türlü kuruluş, özellikle de mekanı verimli kullanmaya öncelik veren işletmeler için idealdir

  Yerden Tasarruf Sağlayan Teknolojisi ile OKI C650 renkli yazıcı yer sınırlamaları bulunan ve performansın öncelikli olduğu durumlarda işe yarar. Depoda kullanım için yeterince dayanıklıdır ve bir bankodaki veya bir üretim alanındaki kapalı yuvaya rahatça yerleştirilebilir. Arka ofiste kullanıma da uygundur.

  • Küçük kasası minimum yer kaplar
  • Tamamen önden erişim imkanı, bakım yapmayı kolaylaştırır ve servis için gerekli alanı azaltır
  • %48 metalden oluşan yapısı güvenilirliği ve dayanıklılığı artırır


  Küçük olmanın yanı sıra üstün baskı hızı ve çok çeşitli medyaları işleme yeteneği ile hızlı ve esnektir

  OKI C650 network,dublex renkli yazıcı görsel iletişim ve pazarlama materyallerinden müşteri faturalarına kadar her şeyi kısa sürede işler ve işletmelerin tüm öğeleri şirket içinde ve ihtiyaç olduğunda basmalarına imkan vererek değişen koşullara hızla ve uygun maliyetle uyum sağlamalarına yardımcı olur.

  • Sınıfının en iyi medya işleme yeteneklerini sunar
  • Göz alıcı LED renginde olağanüstü kalite ile yüksek hızlı baskı
  • Dakikada 35 adet A4 sayfası yazdırır
  • 60 g/m2 kadar hafif ve en fazla 256 g/m2 ağırlığında, B8 kadar küçük ya da uzunluğu 1,32 m'ye kadar olan medya malzemeleri üzerine kolayca baskı yapar


  Gerçek yatırım getirisi sağlamak için tasarlanmış uzun ömürlü yazıcı

  Çok uzun ömürlü olmak üzere tasarlanan OKI C650 yazıcı yüksek hacimli ve çok çeşitli renkli baskı işlerini kusursuzca gerçekleştirmek için idealdir.

  • Uzun kullanım ömrü ve yüksek çalışma kapasitesi
  • Ayrı tonerler ve drum'lar, tüm sarf malzemelerinin en yüksek düzeyde kullanılmasını sağlar
  • Tüm sarf malzemeleri beklenmedik sürprizler olmadan kullanıcı tarafından değiştirilebilir


  Çevresel etkisi düşük yazıcı


  Çevreye karşı sorumluluk duygusu, tüketiciler ve işletmeler için önemli bir konu haline gelmiştir. OKI C650 printer sadece kompakt bir yazıcı değildir, aynı zamanda çevre üzerindeki etkisi diğer yazıcılara kıyasla daha azdır.

  • Küçük boyutunda ve yenilikçi tasarımında benzer cihazlara kıyasla daha az plastik kullanılmıştır
  • Bir OKI renkli yazıcısında olabildiğince düşük oranda plastik kullanılır
  • Sağlam ve dayanıklı metal yapısı, bileşimindeki parçaların daha uzun süre dayanmasını sağlar ve daha az atık üretir
  • Tasarımı gözden geçirilmiş toner kartuşu, lojistik ayak izini azaltmanın yanı sıra yüksek kapasiteyi sürdürür
  • Daha küçük boyutlu cihaz ve tonerler çok daha az ambalaj gerektirir


  Şirket içinde yapacağınız tüm tasarım ve baskı işleriniz için 1 aylık The Design Hub aboneliği


  OKI C 650 yazıcı Shoppa tarafından desteklenen The Design Hub, tüm tasarım ve baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz hepsi bir yerde OKI mağazasıdır. Birkaç tıklamayla profesyonel kalitede, tamamen kişiselleştirilmiş görsel iletişimleri ve pazarlama materyallerini şirket içinde oluşturup bastırarak işletmenize destek verin.

  Şablonlar ve grafiklerden oluşan kitaplığına erişin ya da kullanımı kolay "sürükle ve bırak" işlevinden yararlanarak kendi şablon ve grafiklerinizi oluşturun

  • Yeni kılavuzlara, değişen müşteri taleplerine ve pazar trendlerine hızlıca uyum sağlayın
  • Üçüncü taraf tasarımcılara ve matbaalara ya da profesyonel becerilere ihtiyacınız kalmaz
  • Şirket içinde yürüteceğiniz uçtan uca bir süreçle zamandan ve paradan tasarruf edin
  • Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak müşteri bağlılığını ve harcamalarını artırın
  • Piyasa beklentilerine hızlı yanıt veren pazarlama yöntemiyle ek gelir elde edin
  • Çok çeşitli medya malzemelerine profesyonel standartta baskılar yapın


  Yapay zekayla desteklenen İlk akıllı telefon tarayıcısı olan ABBYY FineScanner Premium'a 1 aylık abonelik

  OKI C650, Printer ABBYY FineScanner mobil uygulamasını kullanarak bir masaüstü tarayıcıya veya çok fonksiyonlu yazıcıya olan ihtiyacı ortadan kaldıran tarama işlevleri içerir.

  • FineScanner 98 ülkede 1 numaralı İş uygulamasıdır
  • Akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak dijital PDF ve JPEG dosyaları oluşturun
  • Akıllı telefonunuzdan yapılan taramaları C650'de kusursuz renklerde yazdırın
  • Ücretsiz 1 aylık ABBYY FineScanner Premium aboneliği

   Önemli özellikler barındıran küçük bir yazıcı olarak C650 her sektör için mükemmeldir

  OKI 650 yazıcı özellikle yer sınırlamaları bulunan ve performansın öncelikli olduğu sektörlerde çeşitli uygulamaların küçük bir cihazdan hızlı, güvenilir ve profesyonel kalitede bastırılması için doğru seçimdir.

  Perakende

  OKI C650 yazıcı Perakendecilerin fiyat değişiklikleri, promosyonlar, yeni ürün grupları ve gelişen pazar ile sosyal trendler gibi değişen koşullara hızla tepki vermeleri, alışveriş yapanların ilgisini çekmeleri ve onlarla mağaza içinde etkileşim kurmaları, satın alma kararlarını etkilemeye ve sepet değerini artırmalarına yardımcı olmaları gerekir. OKI C650, printer perakendecilerin bu gereksinimi görsel iletişimin gücüyle karşılamalarını sağlar. OKI C650 yazıcı günlük belgelerden canlı ve göz alıcı POS ve promosyon materyallerine, ayaklı veya asılı afişlerden sosyal mesafe işaretleri ile yer ve pencere çıkartmalarına kadar tüm öğeleri ihtiyaç doğduğu anda bastırabilme esnekliği sağlar. OKI C650 yazıcının benzersiz Yerden Tasarruf Sağlayan Teknolojisi, OKI C650yazıcı mekan ferahlığının öncelikli olduğu yoğun perakende ortamları için ideal kılar. Perakendecilikte yer de zaman da para demektir; OKI C650'nin tasarımı ve sağlam yapısı OKI C650 printer olabildiğince az yer kaplamasını ve her an kullanılabilmesini sağlar.

  Oteller, Restoranlar ve Kafeler

  OKI C650 renkli yazıcı Otel, restoran ve kafe işletmelerinin en çok ihtiyacı olan şey müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaşatarak onların tekrar mekanlarını ziyaret etmesini sağlamak ve onlardan olumlu değerlendirmeler almaktır.   Basılı materyaller bu ihtiyacın karşılanmasında büyük rol oynar. 1,3 m uzunluğa kadar olan kişiselleştirilmiş afişler ve tabelalardan masa örtülerine, oturma düzeni kartlarına, su geçirmez menülere, kapı askılarına, çadır kartlara, kuponlara, zemin ve pencere çıkartmalarına, etkinlik materyallerine ve daha nice malzemeye kadar birçok uygulamanın baskısını, hatta son dakika değişikliklerini ihtiyaç doğduğu anda şirket içinde gerçekleştirme imkanı, müşteri beklentilerinin ötesine geçmeye yardımcı olacaktır. OKI C650 Printer küçük boyutları ve mükemmel güvenilirliği sayesinde otel, restoran ve kafe işletmeleri için hızlı, düşük maliyetli baskıların şirket içinde yapılmasını mümkün kılıyor. OKI C650 yazıcı Yerden Tasarruf Sağlayan Teknolojisi, OKI C650'yi bir otelin, restoranın veya kafenin resepsiyonunda ya da arka ofisinde kullanılmak için ideal kılıyor.

  Eğitim

  OKI C650 printer Eğitim materyallerini yazdırmak söz konusu olduğunda renk önemlidir. OKI C650 yazıcı göz alıcı ve canlı baskılar sağlar ancak özellikleri bununla sınırlı değildir. Günlük belgeler, eğitim materyalleri, sınav kağıtları, duvar, yer ve pencere çıkartmaları, kimlik kartları, sertifikalar, okul/üniversite broşürleri ve el ilanları gibi nice materyali bastırma yeteneği, bu kompakt cihazı eğitim kurumları için ideal kılıyor. OKI C650 renkli yazıcı alanın sınırlı olduğu yerlere sığacak şekilde tasarlanmıştır ve sağlam yapısı mükemmel güvenilirlik sağlar. Ayrıca güvenli baskı için tasarlanmıştır ve IC kartı kimlik doğrulaması, şifreleme ve PIN girişi aracılığıyla yazıcıya sınırlı erişim sağlayarak gizli kalması gereken öğrenci verilerini korur.

  Sağlık

  OKI C650, yazıcı çok sayıda tıbbi cihazın bulunması nedeniyle yerden tasarrufunun öncelikli olduğu yoğun hastane ve sağlık kuruluşu ortamlarında başarıyla hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. OKI C650 yazıcı hastaneler ve sağlık kuruluşları için doğru yazıcıyı seçme söz konusu olduğunda tüm kriterleri karşılayarak özel ve gizli hasta verilerinin işlenmesi açısından hız, güvenilirlik, profesyonel sonuçlar ve en önemlisi güvenlik sağlar. OKI C650 yazıcı sağlık kuruluşlarında günlük belgelerden bilekliklere, tıbbi test sonuçlarından görüntüleme raporlarına, reçetelerden eğitim broşürlerine ve tabelalara kadar her türlü baskıyı gerçekleştirebildiği için güven duyulan kompakt bir yazıcıdır.

  Sarf Malzeme

  Oki C650 Renkli yazıcı orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.Oki C 650 yazıcı orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz. Oki C 650 dn yazıcı orjinal renkli, siyah toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve Oki toner, kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat ve uzun ömür ve düşük maliyetli çalışma imkanını elde edebilirsiniz…


  Baskı Yöntemi

  Dijital LED Elektrofotografik Baskı Yöntemi

  Baskı Çözünürlüğü

  600 x 600 dpi
  1200 x 1200 dpi
  Fiziksel nokta aralığı: 1200 dpi

  Isınma Süresi

  Açıldığı andan itibaren 20,0 saniye
  Güç tasarrufunda 11,0 saniye

  İlk Baskının Çıkış Süresi

  Renkli: 6,5 saniye
  Siyah-Beyaz: 6,5 saniye

  Baskı Hızı

  A4 35 ppm renkli, 35 ppm siyah-beyaz

  Arabirim

  1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T, USB 2.0 (Yüksek Hızlı), USB 2.0 (Yüksek Hızlı) Host, (İsteğe bağlı) Kablosuz LAN (IEEE802.11a/b/g/n)

  Protokol

  TCP/IP

  Yazıcı Dili

  PCL 6 (XL) emülasyonu, PCL 5c emülasyonu, PostScript 3 emülasyonu, PDF v2.0 emülasyonu, IBM ProPrinter emülasyonu, Epson FX Emülasyonu

  Desteklenen İşletim Sistemleri

  Windows 10, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 7, Windows 7 x64, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2008 x64, macOS 10.15, macOS 10.14, macOS 10.13, macOS 10.12, OS X 10.11, iOS, Chrome OS, Android

  Bellek (Standart/Maksimum)

  1 GB RAM 3 GB eMMC

  Font

  PCL emülasyonu 87 ölçeklendirilebilir font, 4 bit eşlem fontu, PostScript emülasyonu 80 font

  Kağıt Boyutu

  A4, A5, A6, B5, B6, B6 Half, B7, B8, Letter, Legal 13, Legal 13.5, Legal 14, Executive, Statement, 8.5" SQ, Folyo, 16K, Dizin Kartı (3" x 5") (75 x 125 mm), Fotoğraf Boyutu (4" x 6" 5" x 7") (100 x 150 mm, 125 x 175 mm), Zarflar, Kartpostal, Adresli kartpostal, Özel Boyut: Genişlik 55-216 mm x Uzunluk 91-1321 mm

  Kağıt Ağırlığı

  1. Çekmece: 60 - 256 g/m2
  Çok amaçlı çekmece: 60 - 256 g/m2
  (İsteğe bağlı) Ek Çekmece: 64 - 176 g/m2

  Giriş Kapasitesi

  1. Çekmece: 250 sayfa
  Çok amaçlı çekmece: 100 sayfa
  (İsteğe bağlı) Ek Çekmece: 530 sayfa

  Çıkış Kapasitesi

  Ön Yüz Aşağıda: Maks. 150 sayfa
  Ön Yüz Yukarıda: Maks. 100 sayfa

  Boyutlar (GxDxY)

  395 x 430 x 290 mm

  Ağırlık (sarf malzemeleriyle birlikte)

  28,2 kg

  Ağırlık (sarf malzemeleri hariç)

  24,6 kg

  Çalışma Ortamı

  Çalışma: 10 - 32°C, %20 - 80 BN
  Yoğuşmasız

  Güç Kaynağı

  Tek faz 220 - 240 VAC ±%10, 50/60 Hz ±%2

  Güç Tüketimi

  Çalışma: Maks. 1.150 W/Ort. 840 W
  Boşta: 20 W
  Güç Tasarrufu: 14,0 W
  Derin Uyku: 1,1 W
  Otomatik Kapanma: 0,15 W

  Güvenlik ve Çevre Yönetmeliği

  EMC Yönetmeliği, CE İşareti, GS İşareti, RoHS

  Gürültü Seviyesi

  Çalışma: 54 dBA
  Boşta: < 32 dBA
  Sessiz Mod: < 51 dBA
  Güç tasarrufu: Arka plan seviyesi

  Çalışma Kapasitesi

  Önerilen: 8.000 sayfa/ay
  Maksimum: 100.000 sayfa/ay

  Kutu İçeriği

  Kılavuzlar, Başlangıç toner kartuşu x 4, Görüntü Drum'ı x 4, Güç kablosu, DVD-ROM
   

   

         

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.