BROTHER

BROTHER MFC-L5710DW-A4 ÇOK FONKSİYONLU SİYAH BEYAZ LAZER YAZICI-NETWORK-TARAYICI-FOTOKOPİ-FAKS-DUBLEX-WİFİ 48 SAYFA BASKI HIZI

0 Yorum | Yorum Ekle
Güvenli Alışveriş
Taksit İmkanı
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BROTHER MFC-L5710DW Çok Fonksiyonlu Mono Yazıcı İşyeriniz ve Performans için Geliştirildi

  Her işte güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç vardır. Brother L5710 Çok fonksiyonlu siyah beyaz lazer yazıcı. Yeni siyah beyaz lazerserisi baskı verimliliğini arttırıp masrafları düşürür. böylelikle yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

  Farklı seviyelerdeki baskı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

  Yeni serideki teknoloji yalnızca yeni özelliklerle dolu olmakla kalmayıp, organizasyonunuzu üst seviyeye taşıyan avantajlarla doludur. BROTHER MFC-5710DW Dakikada 48 sayfaya kadar yüksek baskı hızı ile üretkenliğinizi kesintiye uğratmadan en yüksek seviyeye taşıyın. Üstelik Network ve wifi Kablosuz Ağ Bağlantısı ile yazıcınızı çalışma grubu içerisinde kolayca paylaşabilirsiniz.

  Brother L5710 Yazıcı 250 sayfa standart kağıt çekmecesi, 50 sayfa çok amaçlı çekmece ve opsiyonel çekmece seçenekleriyle toplam kağıt kapasitesini 1,340 sayfaya  çıkarabilirsiniz. Böylelikle sürekli kağıt yükleme zahmetine katlanmaksızın yüksek hacimli baskı ihtiyaçla rınızı karşılayabilirsiniz.baskı ihtiyacı duyan çalışma grupları için geliştirilmiştir. Tüm birimler yoğun çalışma alanlarındaki muhtemel darbelere karşı daha esnek ve dayanıklı olacak şekilde yeniden modellenmiştir.

  Cihaz ile birlikte gelen Brother L5710 Çok fonksiyonlu yazıcı toner 18.000 sayfaya kadar. baskı kapasiteli kutu içi toner ve opsiyonel 18.000 sayfa süper yüksek kapasiteli toner seçenekleri ile baskı maliyetini en aza indirin. En ucuz fiyat avantajı sağlar. Tasarrufu artırmak için farklı toner ayarlarından birini seçebilirsiniz.

  İş akışınızı kolaylaştırır ve belgelerinizi korur

  Brother Professional Yazılımı ile aynı bilgisayardan pek çok farklı Brother yazıcıyı ve çok fonksiyonlu yazıcıyı yönetmek mümkündür.Bu ağ yönetim aracı, yazıcıların baskı sayısı, toner ve drum durumu bilgilerinin izlenmesine olanak sağlar.Kullanıcıların baskı adetleri belirlenebilir, kota ayarı seçeneği ile kontrol edilebilir. Yazıcıyla bağlantı kesildiğinde bunu derhal bildirerek verimliliğin düşmesini engeller. Dahası, bu yazılım belgelerinize güvenlik çözümleri paketi sunar. 

  İşletmeniz için özelleştirilmiş esnek iş akışı çözümleri 

  Brother Special Solutions Customisation” (SSC-Brother Özelleştirilmiş Çözümler) Brother ürünlerinin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak düzenlenmesini sağlar, en iyi çözümleri tasarlamanıza yardımcı olur.

   
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.